De voorstelling van jeugdcircus het Drentse Okidoki in Het Bostheater in Gramsbergen was een succes. Ongeveer 150 bezoekers, jong en oud, zagen twee optredens.

In totaal traden er bijna twintig jonge artiesten op met onder meer acrobatiek, jongleren, éénwielfietsen, over een koord lopen, op een bal balanceren, werken met de diabolo en acts aan doeken in de lucht. Het circusgezelschap bestond uit kinderen van 6 tot en met 18 jaar en stond onder leiding van de circusdocente Marie Tiggelman.

De volgende activiteit in Het Bostheater is vrijdag 13 juli, een alcoholvrije openlucht danceparty voor leerlingen van de basisscholen (aanvang 19.30 uur) en het voortgezet onderwijs (vanaf 21.30 uur). Drie deejays draaien de coolste muziek.

Gesprek laden